Sultan Peştemal

Geleneksel Sultan peştemal.Mağaza satışı, yurt dışı talepleri, promosyon ürünü yada internetten satış için güzel desenler.

Ürün: Peştemal

Kumaş/ İplik: Pamuklu

Ölçü/Ebat: 90*170 cm

    *Yıkama

30 derecede çamaşır makinasında veya elde yıkanabilir. Lütfen kullanmadan önce yıkayınız. Böylece yumuşaklığına kavuşacaktır.

Peştemal su emiciliği ve hızlı kuruma özellikleri ile havlunun yerini hızla almaya başlayan bir üründür. Dokuma ürünü olması sebebiyle havlu gibi hav bırakmaz ve deforme olmaz. Daha sağlıklıdır.

Peştemal plaj, sauna, hamam gibi mekanlarda ve evlerde günlük kullanım için idealdir. Yumuşacık ve teni saran dokusu müşteri memnuniyeti oluşturur.

Perakende: Sitemiz toptan satış içindir. Perakende alımlarınız için google alışveriş sonuçlarına bakabilirsiniz.

Özel İstekler: Farklı ölçü, desen, iplik türlerinde dokuma talepleriniz için iletişime geçiniz. Sizin markanız ve etiketiniz ile üretim yada farklı ambalaj seçenekleri talepleiniz değerlendirilir.

İhracat: Ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışındaki müşterilere ulaştırabilmekteyiz. Vereceğimiz fiyatlar işyeri çıkış(ex-work) fiyatlarıdır.

Denizli’de Toptan peştemal alanında en çok tercih edilen firmasi Yaren Tekstil olarak, geleneksel dokuma, el işi ürünleri, peştemal, sofra bezi, koltuk örtüsü gibi ürünler üreten imalatçı firmayız.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizinle tanışmak, sorularınızı cevaplamak ve durumunuza uygun teklifler sunmaktan memnun oluruz. Yolunuz düşerse Denizli merkez ve Kızılcabölük’te yer alan işletmelerimize de bekleriz.

Mutlu ve güzel günler dileklerimizle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir